خانه / لباس کار سالیان / شرکت تولید لباس کار سالیان

شرکت تولید لباس کار سالیان

یکی از شرکت های بزرگی که در زمینه ی تولید انواع لباس کارهای مختلف، مخصوص بخش های کارمندی و کارگری در ایران فعالیت می کند، شرکت سالیان است.
چندین شرکت در ایران وجود دارند که به تولید انواع لباس کار می پردازند که یکی از برندهای شناخته شده و پرفروش آن با نام تجاری سالیان لباس های خود را وارد بازار می کند که اسم خود شرکت هم با همین نام ثیت شده و سالهاست در ایران به فعالیت می پردازد.
این شرکت بزرگ با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین خیاطان و طراحان برای دوخت انواع لباس ها تلاش می کند و سعی دارد همیشه کیفیت بالایی را تحویل مشتریان دهد.
دقت در دوخت، محکم کاری، استفاده از پارچه های جنس خوب، رعایت نکات بهداشتی و استاندارد از مهمترین اهداف این شرکت و پرسنل هایش است که همواره تلاش می کنند بهترین را به بازار عرضه کنند و این هدف ها را اولویت کار خود قرار داده و هر ساله با همین روال پیش می روند تا بتوانند مردم را راضی و به تولید و رونق اقتصادی خود توسعه دهند.

لباس کار سالیان

شرکت سالیان چه نوع لباس هایی را برای چه اموری تولید می کند؟

این شرکت تنوع زیادی را در زمینه ی تولید بخرج می دهند تا مشتریان بتوانند در هر فصل و مربوط به هر کاری لباس مخصوص خود را تهیه کنند و علاوه بر این در چند دست آن ها را تولید می کند تا بتواند نیاز آن ها را رفع کند.
این لباس ها شامل انواع بلوز و شلواری است که فرم اداری و صنعتی دارد و لباس های یکسره ای که مخصوص جوشکاری و باز هم بخش های صنعتی می شود.
یکی از مزایای مهم این شرکت تولید انواع بادگیر و کاپشن هایی است که برای فصل زمستان و سرما در بخش های مختلف کارگری استفاده می شود.
تمامی نشان و آرم ها را می توانید با سفارش بر روی لباس ها بصورت گلدوزی شده با توجه به سایز و مدلتان تحویل بگیرید.
در ضمن از تمامی لباس مخصوص همه ی کارها، حتی رستوران و تبلیغات هم برخوردار است و تا می تواند تولید خود را افزایش می دهند و بهترین جنس ها را وارد بازارهای داخلی می کند.
برند سالیان یکی از پرفروش ترین لباس هایی است که برای کارهای مختلف استفاده می شود و به خاطر جنس درجه یک و مرغوبیت بالایش از طرفدار خوب و بی نظیری برخوردار است.
شما می توانید سفارشات خود را از طریق تماس با این سایت اعلام نمایید تا در اولین فرصت تحویل بگیرید.

تولید لباس کار
تولید لباس
شرکت لباس کار
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیده سمیه رضاِئی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09141882561
شماره تلفن ثابت:04435633343
شماره فکس:04435633343
آدرس کانال: @iran_lebasekar
آدرس سایت: www.uniforms.ir
پست الکترونیکی: somayeh_alp@yahoo.com

اینستاگرام لباس کار : lebaseform.uniforms

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما لباس کار لباس فرم رستوران لباس بیمارستان